Acht weken

Wat gaat het snel, ineens is ze acht weken en het gaat allemaal prima. Ze eet met smaak, is vrolijk, lief, aanhankelijk en laat het allemaal rustig over zich heenkomen.

Ze ziet er prachtig uit met acht weken, al kan ze er soms wat onbeholpen bijstaan. Het is ook een hele vracht in haar buik!

Er komen nog steeds mensen kennismaken maar de lijst met liefhebbers voor een teefje staat al op vijf, dus inschrijven voor een dame wordt wat lastig. Alles is uitgepakt en gesorteerd want vanaf dag 57 zijn ze levensvatbaar en haar harde, superstrakke buik geeft aan dat het niet lang zal duren.

De sambadanser in haar buik, de tweede van rechts, die als alles in rust was maar bleef bewegen, loopt nu in de polonaise want ze liggen inmiddels stevig tegen elkaar aan.

Ze ligt, zit of staat continue naast me. Houdt me scherp in de gaten. En ja, het is een beetje uit een vreemde hoek genomen foto maar de buik is goed te zien zo.

We wachten op wat komen gaat…

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.